Nový AC 220V 10A 10 hodin Čas Odpočítávání Inteligentní Nastavení Času Swtich Časovač Ovládání Zásuvky Časový Spínač SocketTiming Zásuvky
Nový AC 220V 10A 10 hodin Čas Odpočítávání Inteligentní Nastavení Času Swtich Časovač Ovládání Zásuvky Časový Spínač SocketTiming Zásuvky
Sku: w703
(3 Recenze)
Nové

90.63 Kč 104.21 Kč

Popis:

Popis:

Náš časovač zásuvka je široce používán v kontrole vodního čerpadla a domácí spotřebiče, může ovládat požadovaný čas a pomoci ušetřit mnoho energie pro vaši rodinu. Plug and play, velmi snadno ovladatelný s tlačítko set. A Led indikátor také může vám vědět, jak dlouho jste nastavili pro vaše domácí spotřebiče. Jeho skořepina je vyrobena z vysoce kvalitního ABS materiálu, tak je to druh perfektní domácnost podstatné, že jste stojí za to!

Vlastnosti: skořepina je vyrobena z vysoce kvalitního ABS materiálu, díky němuž je životní prostředí-přátelský, bezpečný a odolné k použití. Nejkratší čas nastavit, je 1 hodina a nejdelší čas nastavení je 10 hodin, načasování je velmi přesný. Plug and play, velmi snadné použití s tlačítko set. Led indikátor, může pomoci vědět, jak dlouho jste nastavili pro vaše domácí spotřebiče. Úspory energie, vody, čerpadla a domácí spotřebiče bude fungovat v závislosti na době, kdy jste nastavili, a není třeba někoho se starat. Může být široce používán pro ovládání vodního čerpadla a domácí spotřebiče, jako je zásobník vody, ohřívače vody, klimatizační zařízení, elektrický ventilátor, teplo ventilátor, rýže sporáky, akvárium, router, telefonní, elektrické kolo atd.

Specifikace:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Shell Materiál: ABS

Barva: Bílá

Plug Typ: AU Plug

Socket Typ: Univerzální Zásuvka

Napětí: AC 220V/50Hz

Max Výkon: 2200W

Max proud: 10A

Energie V Pohotovostním Režimu: ≤1.5 W

Nastavení Času Rozsah: 0-10 hodin

Velikost(L x W x H): Přibl. 9.2 x 4,5 x 5,5 cm / 3.6 x 1,8 x 2,2 palcový (Zobrazeno jako Obrázek)

Hmotnost: Přibl. 89g

Obsah Balení:

1 x Časovač Zásuvky

Poznámka:

Prosím, laskavě vytvořit poznámku, pokud budete potřebovat adaptér.

Štítky: 220v spínač, ts časovač, časovač, cn101, velký čas, časovač, zásuvka časovač, mechanický časovač 220v hodinu, odpočítávání pet, Přepínač Času, 220v časovač zásuvky.

  • Použití: Časový Spínač
  • Typ: Mini
  • Číslo Modelu: YB-JYA01285
  • Teorie: pult
  • Značka: aneng

Související produkty