Profesionální Vysoká Přesnost LED Diamond Tester Šperky Gem Volič Test Nástroj Pero
Profesionální Vysoká Přesnost LED Diamond Tester Šperky Gem Volič Test Nástroj Pero
Sku: w126
(5 Recenze)
Nové

176.46 Kč 271.48 Kč

Popis:

Popis: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní specifikace: typ Položky: Diamant Tester Materiál: Kov, Plast Barva: Černá (zobrazeno jako obrázky) Velikost: (Jako obrázek show)

13,5 x 4 x 2 cm/5.31*1.57*0.79 palcový Poháněn DC 9V baterie x 1 ( Není součástí balení ) Vlastnosti: Snadné použití i pro nové začátečníky Vydávat slyšitelné zvuky dát přesné čtení Diamond ukazatel bude ukázal v případě, že kámen je SKUTEČNÝ diamant (Zelené světlo) Metal alert (kontinuální bzučení, když uživatel omylem dotkne kovu, spíše než kámen ) Velký / Malý přepínač pro testování diamantů +/ - 8 bodů vydávat zvuky dát přesné čtení, LCD displej a LED indikátor, Když kámen je Falešný krystal, simulant jako je zirkon ( CZ ), bude bez reakce Operační metody:

1. Otevřete napájení, indikátor napájení světlo, nástroj začal předehřívání, po několika sekundách nástroj může být použit.

2. Vezměte nahé cvičení, které mají být testovány na podporu zásobníku vhodné zapadlé díře, a jeho mesa směrem nahoru.Ty už inlay nemusí dát zásobníku otvor, můžete použít ruku, aby ji držet.

3. Podle hmotnosti testovaného diamanty a měření teploty místo přesunout několik jasných led diod.

4. Sundejte z jehly kryt, držadla nástrojů, pravým ukazováčkem dotknout vodivé desky na zadní kryt přístroje.Aby se sonda svisle a jemně kontaktu s mesa naměřených diamant.

5. Pečlivě sledovat přístroje, pokud zbytek dioda vyzařující světlo odrážet žlutou, když světlo místo se přesune na devět diod s doprovázet pípání, to vysvětluje ty jsou testovány pro pravé diamanty.Naopak, pokud světlo místo tahů nedostatečné devět diod, a bez doprovázet pípání, to vysvětluje falešný diamant nebo padělané.Množství:1KS

Balíček zahrnuje: 1KS X Diamantový Tester 1KS X Uživatelská příručka 1KS X Chráněn koženou tašku

Štítky: diamond selector, litz, gold probe tester, diodový test, board ouija, zhul diamond detektor, jewelri nástroj, burnt orange, multimet, šperk nástroj.

  • Typ Položky: Šperky Nástroje A Vybavení
  • Značka: KYNGTY

Související produkty